BestVit | Immuno C Complex
  • #

  • #

PRODUKTY

Immuno C Complex

 60 tabletek

Przyjazna dla żołądka buforowana witamina C , wzbogacona bioflawonoidami, rutyną, ekstraktem z aceroli i dzikiej róży.

Preparat ze specjalnie opracowaną recepturą w celu skutecznego dostarczenia wysokiej, bardzo dobrze przyswajalnej dawki witaminy C. Każda tabletka zawiera neutralną, pozbawioną kwaśnego odczynu postać witaminy C, przez co jest łagodna dla żołądka. W połączeniu z bioflawonoidami, dziką różą i acerolą działa synergicznie, przyczyniając się do zwiększenia aktywności witaminy C poprzez poprawienie zdolności organizmu do utrzymywania i wchłaniania witaminy C.

Immuno C Complex jest także żródłem łatwo przyswajalnego wapnia współdziałającego z witaminą C w czynnościach układu krążenia i mechanizmach odpornościowych. Dodatkowo zawiera rutynę, która silne właściwości przeciwutleniające, uszczelniające ścianki włosowatych naczyń krwionośnych, przeciwdziałając ich pękaniu i kruchości.

Suplement diety Immuno C Complex należy do preparatów uodparniających i ogólnie wzmacniających organizm. Zalecany szczególnie dla wegetarian. Bez sztucznych barwników, zapachów, aromatów i konserwantów.

Witamina C (buforowana z l-askorbinianu wapnia)
1000 mg
Wapń (z l-askorbinianu wapnia)
114 mg
Bioflawonoidy cytrusowe
50 mg
Acerola sproszkowany ekstrakt (5:1) (owoc)
25 mg
Rutyna
25 mg
Dzika róża - sproszkowany ekstrakt (5:1) (owoc)
2,5 mg

Składniki pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, kwas stearynowy,  dwutlenek krzemu. fosforan dwuwapniowy 

Wyprodukowano we Francji dla BioliVe Sp. z o.o.