BestVit | O NAS
  • #

  • #

O NAS

Szanowni Państwo,

jak głosi starożytne powiedzenie - wszystkie początki są trudne, ale nie w naszym przypadku. Mimo, że oficjalnie działamy zaledwie od kilku lat, to jednak stoi za nami o wiele dłuższe doświadczenie, które pomogło stworzyć nam własną, prężnie funkcjonującą firmę.


HISTORIA BESTVIT

Pierwszy raz pod własnym szyldem pojawiliśmy się w 2009 roku. Już wtedy było wiadomo, że na brak zleceń nie będziemy narzekać. I nie pomyliliśmy się. Z racji na mnogość zamówień oraz rozmach
z jakim zaczęła rozwijać się firma postanowiliśmy założyć w marcu 2012 roku spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.


JAKOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest użycie właściwych składników oraz jak bardzo mogą różnić się od siebie procesy produkcyjne w poszczególnych fabrykach. Dlatego postanowiliśmy współpracować ze sprawdzonymi producentami, gdzie reżim industrialny i bogaty wybór komponentów jest czymś normalnym, przestrzeganym na porządku dziennym.

Dlatego też niemal od samego początku nasze produkty dostarczane są przez laboratorium  z Francji. Aby zagwarantować wysoką jakość procesu wytwarzania ,produkcja jest monitorowana przez cały proces produkcji, od odbioru surowców do wydania gotowych produktów po zatwierdzeniu każdego etapu . Głównym narzędziem prowadzonej przez laboratorium polityki jakości jest Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000 (zgodnie z zasadami HACCP) Gwarantuje to profesjonalizm metod produkcji i licznych kontroli jakości podejmowanych w procesie produkcyjnym.

Regularne podnoszenie poziomu jakości, wzorowe wywiązywanie się z zadań oraz przede wszystkim dostarczanie suplementów, które przynoszą oczekiwane przez konsumentów rezultaty utwierdza nas
w przekonaniu, że to najlepsza z możliwych kooperacji.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość każdego z naszych produktów poprzez spełnianie wymagań prawa polskiego oraz powszechnie stosowanych standardów europejskich.Bestvit Sp.z o.o.
Pl. S.Batorego 5F
70-207 Szczecin

tel. +48 730 055 003

info@bestvit.pl